Jofel ASI Santec Wagner Ewar Hacea dline 
Musluk ve Pisuar Sistemleri
 
El Yüz ve Saç Kurutma Makineleri
 
Sıvı Sabun ve Dezentekte Vericiler
 
Kağıt Vericiler ve Kombi Sistemler
 
Çöp Kovaları ve Küllükler
 
Otel Ekipmanları
 
Engelli Aksesuarları
 
Yüksek Güvenlik Alanı Ürünleri
 
Genel Ekipmanlar
 
Hijyen Ekipmanları ve Sanitasyon Hatları
 


Seta Islak Hacim Ekipmanları, restoranlardan havalimanlarına, otellerden hastanelere, alışveriş merkezlerinden sinemalara, okullardan fabrikalara kadar genel kullanıma yönelik tüm mekanlarda ithalat ve imalatçı olarak ıslak hacim ekipmanları temin, montaj, yedek parça ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Kuruluşundan bu yana, değişen ve gelişen teknolojiyi, hijyen ve sağlık ile bütünleşik olarak takip eden Seta, bugün Türki Cumhuriyetler'den Rusya'ya, Ukrayna'dan Ermenistan'a İsrail’den Libya’ya kadar çok büyük bir coğrafyaya ürün ve hizmetlerini sunmaktadır.

JOFEL INDUSTRIAL ve SANTEC gibi köklü firmaların Türkiye distribütörlüğünü de yapmaktadır.

Hizmet ve kalite anlayışını her gün pekiştiren Seta, günümüzde Petrol Ofisi, Burger King , Mc Donald's ,Opet, BP, Acıbadem Hastaneleri, Amerikan Hastanesi gibi köklü ve çok şubeli firmaların projelerinde danışmanlık, montaj, teknik destek, sürekli yedek parça temini ve satış sonrası hizmetini kesintisiz olarak vermekle bu firmaların standardı haline gelmiştir.

 Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi kaliteyi seçti: "SETA" | 12.01.2015
Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi yılların deneyimli ve kaliteli hizmet firması SETA ile anlaşarak ıslak hacim ekipmanları konusunda tecribeye güvendiğini belli etti.